Apie projektą„Butai Birštone“- tai butai, naujos statybos name, Druskupio gatvėje, Birštono kurorto centre, šalia J.Basanavičiaus aikštės. Gyvenamo namo teritorija ribojasi su Birštono žaliosiomis zonomis ir tvenkiniais, todėl šalia namo ir tvenkinių įrengta žalioji zona sukuria jaukią ir ramią erdvę butų savininkams, kurioje gyventojai galės pailsėti, pasivaikščioti ar tiesiog surengti iškylą ant vejos.

 


 

Daugiau

remontai.jpg

Akcijos

Kurkite savo buitį su Šiaulių banku – būsto kreditas ilgai puoselėtus Jūsų sumanymus padės paversti realybe! Šiaulių bankas klientams, ketinantiems įsigyti savo būstą „Butai Birštone“, sukūrė išskirtinį finansinį sprendimą. Norėtume Jums pasiūlyti sudaryti būsto kredito sutartį ir pasinaudoti itin palankiomis būsto kredito sąlygomis.

 

Šiaulių banko išskirtinis pasiūlymas klientams,
įsigyjantiems būstą, namų kvartale „Butai Birštone“Kreiptis kontaktais

Violeta Klišonytė
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Mob.: +370 698 21839

Slapukų naudojimas


Statistikos rinkimo, rinkodaros bei tinklalapio personalizavimo tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus - nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje. Dėl to interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz. kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo nustatinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose

Dauguma naršyklių pagal pirminius nustatymus priima slapukus. Tačiau galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų, kada slapukas įjungiamas ar atnaujinamas, pasirinkti leidžiamus ir draudžiamus slapukus arba nustatyti, kad visi slapukai būtų blokuojami.

Atkreipkite dėmesį, kad blokuodami kai kuriuos arba visus slapukus, galite netekti prieigos prie tam tikrų anksčiau minėtų svetainės funkcijų, personalizuotų (asmeniniams poreikiams pritaikytų) nustatymų ir paslaugų.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti, ištrinti ar blokuoti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org (anglų k.), arba http://ada.lt/images/cms/File/naujienu/slapuk_DS.pdf (lietuvių k.).